O MNIE

received_1988332891403986Kochani czytelnicy!

Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój blog i zostaniecie ze mną na dłużej. A warto, bo będzie ciekawie!

Dlaczego blog podróżniczy? Może zacznę od tego dlaczego postanowiłam pisać bloga. Stworzenie bloga było jednym z zadań na studiach. Z czasem stwierdziłam, że to fajny sposób rozwijać swoje pasje. Studiuję dziennikarstwo, więc w jakiś sposób pisanie pomoże mi ćwiczyć mój warsztat, a w połączeniu z pisaniem o swoich zainteresowaniach, musi wyjść z tego coś fajnego.

W pierwszą poważniejszą podróż wybraliśmy się z moim chłopakiem Kacprem w tym roku. Wcześniej były to mniejsze wycieczki, które były równie dużym przeżyciem. Będę opisywać wszystkie miejsca, które zwiedziliśmy – te w Polsce, jak i na świecie. Ta pierwsza daleka podróż do Tajlandii, obudziła w nas chęci poznania wszystkich kontynentów. Przed wyjazdem czytaliśmy wiele blogów podróżniczych, które były bardzo przydatne. Mam nadzieję, że mój blog również komuś pomoże i zachęci do podróżowania, ale też zainspiruje do podjęcie odważnych decyzji w życiu.

Krótko o mnie:

Jestem Weronika i mam 22 lata. Mieszkam w Warszawie. Jestem otwarta na kontakt z ludźmi. Nie cierpię marnować czasu na nicnierobienie.

Boje się:

  • latać
  • pływać wszystkim co znajduje się na wodzie i wchodzić do wody nie czując gruntu pod nogami
  • pająków i innych robaków
  • ciemności
  • braku planu i organizacji

Patrząc na tą listę, pewnie większość pomyśli, że oszalałam wyruszyć do Azji. Przyznam, że oprócz radości, czułam również przerażenie na samą myśl o wyżej wspomnianych rzeczach. Nawet godzinny lot samolotem, to dla mnie duży wyczyn! Mimo tego wszystkiego, właśnie ta podróż do Tajlandii, pomogła mi chociaż trochę przełamać moje lęki, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem.

Chęć poznania nowych kultur i ludzi, zobaczenie wspaniałych miejsc, przeżycie niezapomnianych przygód i pokonanie własnych granic, to właśnie powody, dla których postanowiłam podróżować.

Moje motto to: „Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj”.

Reklamy